«Powrót

Pomagamy – podsumowanie naszej akcji świątecznej

Pomagamy – podsumowanie naszej akcji świątecznej

Pomagamy – podsumowanie naszej akcji świątecznej

pluszowe czerwone mikołaje - zabawki
zapakowane paczki z prezentami
paczki z karmą dla zwierząt
podziękowania z pogotowia opiekuńczego
  • Pracownicy Krajowej Informacji Skarbowej już kolejny raz zorganizowali akcję pomocy świątecznej.
  • Paczki z prezentami trafiły do Bielska-Białej, Leszna, Piotrkowa Trybunalskiego, Płocka i Torunia.

W Bielsku-Białej obdarowano rodziny będące pod opieką Zespołu Placówek Dzieci i Młodzieży PARASOL: za zebrane pieniądze zakupiono meble (w tym biurko i łóżko dla dzieci) i karty podarunkowe, przekazano także produkty żywnościowe (w tym oczywiście świąteczne łakocie), akcesoria kuchenne, kosmetyki i chemię gospodarczą.
W Lesznie z pieniędzy ze skarbonki zakupiono dla rodziny wymarzoną suszarkę bębnową, serwis obiadowy oraz zestaw sztućców, a także bony podarunkowe na nową wykładzinę do pokoju dzieci. Ponadto przekazano podarki rzeczowe (środki chemiczne, słodycze, ubrania, obuwie, zabawki i wiele innych). Podczas przekazywania efektów zbiórki nie brakowało wzruszeń oraz wielkiej radości. To wszystko naprawdę trafiło pod właściwy adres!
W Piotrkowie Trybunalskim prezenty trafiły do podopiecznych Pogotowia Opiekuńczego. Uśmiech dzieciaków i wdzięczność pracowników Pogotowia Opiekuńczego były bezcenne. W podziękowaniu przekazano dla wszystkich darczyńców życzenia świąteczne oraz własnoręcznie wykonany przez dzieci z Pogotowia stroik.
Pracownicy z delegatury w Płocku przygotowali podarunki dla wszystkich mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Goślicach koło Płocka. Do 124 paczek indywidualnych oraz 11 paczek zbiorowych trafiły: puzzle, klocki, kolorowanki, kredki, mazaki, korale, bransoletki, plecak, karty dla dzieci, maskotki pozytywki, perfumy, srebrną biżuterię, słodycze i wiele innych prezentów.
W Toruniu w tym roku pracownicy delegatury pomagali sześcioletniemu Patrykowi  - chłopcu z  porażeniem mózgowym, oddziałowi pielęgnacyjno-opiekuńczemu dla dzieci i młodzieży prowadzonemu przez Hospicjum Nadzieja i toruńskiemu schronisku dla zwierząt.
Udało się kupić wszystkie potrzebne produkty, a resztę zebranej kwoty dołożono do zbiórki pieniędzy na zakup samochodu służącego do przewożenia chłopca na badania i rehabilitację.
Spełniliśmy wszystkie materialne marzenia naszych podopiecznych. Mamy przy tym nadzieję, że udało nam się zrealizować nie tylko potrzeby materialne, że podarowaliśmy również serce, czas i uśmiech. A to jest przecież bezcenne.

Wesołych Świąt!

bip

Informacje o publikacji dokumentu

 
Data utworzenia: 23.12.2021 Data publikacji: 23.12.2021 12:40 Data ostatniej modyfikacji: 23.12.2021 14:35
Autor: Aleksandra Grygierczyk Osoba publikująca: Aleksandra Grygierczyk Osoba modyfikująca: Aleksandra Grygierczyk