«Powrót

Podejmij jedno z 3 wyzwań! Z kim widzimy się na HackYeah 2023?

Podejmij jedno z 3 wyzwań! Z kim widzimy się na HackYeah 2023?

Podejmij jedno z 3 wyzwań! Z kim widzimy się na HackYeah 2023?

Grafika z trybikami i napisami Podejmij jedno z 3 wyzwań! Z kim widzimy się na HackYeah 2023?
  • Weź udział w maratonie informatycznym HackYeah i zmierz się z jednym z wyzwań Ministerstwa Finansów (MF) i Krajowej Administracji Skarbowej (KAS).
  • Trzy zadania, trzy różne wyzwania w obszarze: Crypto, AI Anatytics, baz danych SQL.
  • Zajrzyj na nasze stoisko w strefie partnerskiej – czekają na ciebie mentorzy, ciekawostki z naszej pracy nad cyfrowymi usługami, informacje o ofertach pracy, a także konkurs dla uczestników!

Już w najbliższy weekend 30.09-01.10 w Tauron Arenie w Krakowie odbędzie się 9. edycja maratonu informatycznego HackYeah. To wyjątkowy hackaton, który przyciąga pasjonatów programowania, projektowania i innowacji. Podczas 24-godzinnego kodowania uczestnicy będą mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności, tworząc innowacyjne rozwiązania, które mają potencjał zmienić świat… i administrację skarbową!

W tym wydarzeniu bierzemy udział od początku, czyli od 2017 r. Przez te lata udało się z powodzeniem zrealizować kilka potrzeb biznesowych resortu finansów. Razem przekształciliśmy skomplikowane problemy w rozwiązania dostosowane do potrzeb naszych klientów i wspierające naszą pracę. Wspólnie zbudowaliśmy elementy cyfrowego świata takie jak VAT Hunter tj. zautomatyzowany system analizy danych o działalności, który pomaga w wykrywaniu wyłudzeń podatku VAT czy OKO RTG tj. aplikację oznaczającą anomalie na obrazach RTG, która zwiększa skuteczność w wykrywaniu przemytu.

Formuła maratonu skupia nie tylko oferty czy dorobek ugruntowanych firm, ale przede wszystkim korzysta z wiedzy i umiejętności młodych ludzi, często studentów, a także małych i średnich przedsiębiorstw i startupów.

"Bierzemy udział w HackYeah, żeby skorzystać z wiedzy i świeżego spojrzenia młodych programistów i wypracować rozwiązania, które ułatwią i przyspieszą obsługę podatników, a także pomogą nam w codziennej pracy np. obsłudze baz danych"

– podkreśla Szef KAS insp. Bartosz Zbaraszczuk.

Kto może dołączyć?

Każdy! Studenci, programiści, projektanci, analitycy, innowatorzy, którzy chcą podzielić się swoją kreatywnością. To świetna okazja do zaprezentowania się światu.

Gdzie i kiedy?

Start w sobotę 30.09 o godz. 9:00. Zakończenie się w niedzielę 1.10 ok. 18:30. Miejsce: Tauron Arena Kraków.

Jak znaleźć nasze wyzwania?

Szukajcie wyzwań: Kryptokasa.gov, Financzeska, Talk to your data na hackyeah.pl oraz Discord. Twórcy rozwiązań, które zostaną najwyżej ocenione przez Jury otrzymają nagrody pieniężne.

Ale HackYeah to nie tylko konkurs! To także okazja do spotkania i nawiązania kontaktów z osobami o podobnych poglądach, poznania nowych technologii i zdobycia cennego doświadczenia. My także będziemy tu dzielić się swoimi doświadczeniami z wdrażania usług cyfrowych w administracji skarbowej, wspierać uczestników wyzwań w kwestiach merytorycznych i technicznych. Pokażemy ci też, że praca w administracji wcale nie musi kojarzyć się z nudą, a z pasją i ambitnymi wyzwaniami, które mają potencjał zmienić otaczający świat!

Nie przegap swojej szansy, aby być częścią tego ekscytującego wydarzenia i zarejestruj się już teraz!

Więcej na hackyeah.pl

Wideo

 

bip

Informacje o publikacji dokumentu

 
Data utworzenia: 28.09.2023 Data publikacji: 28.09.2023 06:46 Data ostatniej modyfikacji: 28.09.2023 06:46
Autor: Ministerstwo Finansów Osoba publikująca: Angelika Łątka Osoba modyfikująca: Angelika Łątka