«Powrót

Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt!

pakowanie kartonów z świątecznymi prezentami
baner szlachetna paczka magazyn
trzy uśmiechnięte dziewczyny z kartonami
zebrane świąteczne prezenty
sprzęty agd do przekazania
podziękowania ze szlachetnej paczki
  • Od kilku lat pracownicy Krajowej Informacji Skarbowej przed świętami organizują w całym kraju akcje pomocy świątecznej.
  • W tym roku udało się zebranymi prezentami obdarować wielu  potrzebujących pomocy.

W Bielsku-Białej i Cieszynie dołączyliśmy do akcji Szlachetna Paczka i pomogliśmy przedświątecznie pięcioosobowej rodzinie z trójką małych dzieci. Udało nam się zrealizować jej wszystkie najważniejsze potrzeby. Szesnaście paczek prezentów (trwałej żywności, chemii, kosmetyków, ubrań i zabawek)  trafiło w „weekend cudów" do wybranej przez nas rodziny.
Przekazaliśmy także karmę dla uratowanych bezdomnych kotów przebywających w domach tymczasowych.

Do Szlachetnej Paczki przyłączyła się również delegatura KIS w Płocku. Samotna matka z półtorarocznym dzieckiem została obdarowana paczkami z żywnością, środkami czystości i odzieżą, a także… całorocznym biletem wstępu do ZOO!   

Pracownicy KIS w Lesznie pomogli samotnej matce z dwójką maluchów i rodzinie zastępczej z trójką pociech. Za zebrane pieniądze kupiono sprzęt AGD, akcesoria kuchenne, bony towarowe i podarunkowe. W zbiórce udało się także zgromadzić rekordowe ilości środków chemicznych, ubrań, zabawek, słodyczy. Wszystko trafiło pod właściwy adres!

Podopieczni Pogotowia Opiekuńczego w Piotrkowie Trybunalskim tradycyjnie mogli liczyć na prezenty od pracowników piotrkowskiej delegatury KIS. Do Pogotowia trafiły liczne akcesoria kuchenne (garnki, naczynia, sztućce, talerze i inne), artykuły higieniczne, gry i słodycze. Podziękowaniom nie było końca.  

Pracownicy KIS z Torunia udzielili szczególnej pomocy trzyosobowej rodzinie, która w wyniku pożaru w połowie listopada straciła cały swój dobytek. Poszkodowanym udało się przekazać żywność, sprzęt AGD, akcesoria kuchenne, telewizor z dekoderem, środki czystość, zabezpieczając tym samym najpilniejsze potrzeby.

Wciąż trwa w Będzinie zbiórka na rzecz sosnowieckiego hospicjum – liczymy, że po świętach zawieziemy pensjonariuszom ośrodka niosącego pomoc osobom potrzebującym, chorym na choroby nowotworowe transport z artykułami higienicznymi.  

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy choć w małym stopniu przyczynili się do powodzenia naszych akcji.
A z okazji nadchodzących Świąt życzymy zdrowia, radości i spokoju.
Wesołych Świąt!

bip

Informacje o publikacji dokumentu

 
Data utworzenia: 23.12.2022 Data publikacji: 23.12.2022 09:51 Data ostatniej modyfikacji: 23.12.2022 10:05
Autor: Aleksandra Grygierczyk Osoba publikująca: Aleksandra Grygierczyk Osoba modyfikująca: Aleksandra Grygierczyk