«Powrót

Funkcjonariusze i pracownicy KAS bohaterami 2. sezonu „Nic do zgłoszenia”

Funkcjonariusze i pracownicy KAS bohaterami 2. sezonu „Nic do zgłoszenia”

Funkcjonariusze i pracownicy KAS bohaterami 2. sezonu „Nic do zgłoszenia”

para ubrana w mundury na tle przejścia granicznego
  • Wykrywanie wyrafinowanych prób przemytu narkotyków, papierosów, alkoholu, broni, walut czy zwierząt zagrożonych wyginięciem ­–  to codzienność pracy i służby w Krajowej Administracji Skarbowej (KAS).
  • Tę niełatwą i niekiedy niebezpieczną pracę uchwyciło oko kamery w ośmiu nowych odcinkach serialu dokumentalnego „Nic do zgłoszenia".
  • Premierowy odcinek 2. sezonu serialu już dzisiaj o 21.00 na antenie Discovery Channel.

Wideo

Po dużym sukcesie pierwszego sezonu „Nic do zgłoszenia" przyszedł czas na jego kontynuację. W drugiej odsłonie ponownie zobaczymy, jak ważne jest dobre wyszkolenie i spostrzegawczość pracowników i funkcjonariuszy KAS. Przekonamy się też, jak wiele różnorodnych zadań (od analizy ryzyka do wykrycia przemytu) KAS wykonuje nie tylko na rzecz społeczeństwa i Polski ale też całej Unii Europejskiej.

Dla widza to niepowtarzalna okazja, aby z bliska przyjrzeć się ich codziennej pracy - zatrzymaniom niebezpiecznych i nielegalnych towarów, wykrywaniu oszustw podatkowych, rozbijaniu grup przestępczych. Pracy, której często towarzyszy adrenalina i niebezpieczeństwo.

W nowych odcinkach spotkamy zarówno bohaterów z 1. sezonu, jak również poznamy nowych. Pojawi się nowe przejście graniczne. Będziemy śledzić pracę czworonożnych podopiecznych i ich opiekunów. Przekonamy się, że psi nos jest niezawodny w sytuacjach, które wymagają szybkiej kontroli lub do wykrycia przemytu ukrytego w trudnodostępnych miejscach.

Zapraszamy do oglądania! Poznajcie kulisy tej niezwykle potrzebnej, trudnej i często niewdzięcznej pracy, wykonywanej z profesjonalizmem, zaangażowaniem i poświęceniem.

Gdzie i kiedy

Premiera 2. sezonu „Nic do zgłoszenia" już we wtorek, 28 kwietnia o godzinie 21.00 na antenie Discovery Channel. Powtórki: środa 22.00, sobota 15.15, niedziela 10.40 i 22.00.

***

Zdjęcia do 2. sezonu powstawały, gdy na przejściach granicznych panował normalny ruch, nieograniczony obecną sytuacją w kraju.

bip

Informacje o publikacji dokumentu

 
Data utworzenia: 28.04.2020 Data publikacji: 28.04.2020 15:38 Data ostatniej modyfikacji: 29.04.2020 06:31
Autor: Krajowa Administracja Skarbowa Osoba publikująca: Aleksandra Grygierczyk Osoba modyfikująca: Angelika Nowak