«Powrót

Zadzwoń do urzędu skarbowego

Zadzwoń do urzędu skarbowego

Zadzwoń do urzędu skarbowego

Ręka trzymająca słuchawkę telefoniczną.
  • Przypominamy, że informacje telefoniczne dotyczące rozliczeń podatkowych można uzyskać (oprócz infolinii KIS oraz wojewódzkich infolinii PIT) również w urzędach skarbowych.
  • Zachęcamy do kontaktu z właściwym dla nas urzędem skarbowym, który pomoże i odpowie na pytania w zakresie rozliczeń podatkowych.
  • Baza jednostek, wraz z numerami telefonów znajduje się na stronie internetowej Krajowej Administracji Skarbowej w zakładce Kontakt / Jednostki podległe / Dane teleadresowe jednostek Krajowej Administracji Skarbowej.

Czasowe ograniczenie dostępu do urzędów skarbowych ze względu na rozprzestrzenianie się koronawirusa nie oznacza, że nie są one dostępne zdalnie. KAS zachęca do korzystania z e-usług oraz kontaktu z urzędami skarbowymi poprzez e-PUAP, e-mail i telefonicznie.

Dane teleadresowe

Baza urzędów skarbowych wraz z telefonami, adresami stron internetowych oraz e-mail znajduje się na stronie Ministerstwa Finansów - Krajowej Administracji Skarbowej w zakładce Kontakt / Jednostki podległe / Dane teleadresowe jednostek Krajowej Administracji Skarbowej. Umieszczone pod wskazanym adresem pliki pozwalają na wyszukanie kontaktu do wszystkich urzędów skarbowych w kraju (z podziałem na województwa).

Zachęcamy do kontaktu z urzędami skarbowymi.

bip

Informacje o publikacji dokumentu

 
Data utworzenia: 07.04.2020 Data publikacji: 07.04.2020 11:45 Data ostatniej modyfikacji: 07.04.2020 11:45
Autor: Krajowa Administracja Skarbowa Osoba publikująca: Aleksandra Grygierczyk Osoba modyfikująca: Aleksandra Grygierczyk