Przejdź do zakładki Najczęściej zadawane pytania. Prowadzi na stronę www.kis.gov.pl.Przejdź do informacji nt. Szczepienia przeciw COVID-19.(link otwiera nowe okno w innym serwisie).

Przjedź do informacji nt. Polskiego Ładu (link otwiera nowe okno w innym serwisie).Prowadzi do strony www.podatki.gov.pl.przejdź do informacji nt. Usługi online (link otwiera nowe okno w innym serwisie). Prowadzi na stronę podatki.gov.pl/uslugi-online.

Przejdź do informacji nt. Zaświadczenie o niezaleganiu w podatkach (link otwiera nowe okno w innym serwisie). Prowadzi na stronę biznes.gov.pl.

 

 

 

Przejdź do informacji nt. Wiążąca informacja stawkowa. Prowadzi na stronę www.kis.gov.pl.

Przjedź do serwisu podatki gov.pl (link otwiera nowe okno w innym serwisie).Prowadzi dostrony www.podatki.gov.pl.

Przjedź do informacji nt. Poradnik podatnika (link otwiera nowe okno w innym serwisie). Prowadzi do strony poradnikpodatnika.gov.pl.Przejdź do platformy usług elektronicznych skarbowo celnych (link otwiera nowe okno w innym serwisie)Prowadzi na stronę puesc.gov.pl.

 

napis eTOLLPrzjedź do strony e - Urząd (link otwiera nowe okno w innym serwisie).Prowadzi na stronę www.podatki.gov.pl.Przjedź do informacji nt. JPK  z deklaracją (link otwiera nowe okno w innym serwisie). Prowadzi na stronę podatki.gov.pl.

Przjedź do informacji dot. mechanizmu podzielonej płatności (link otwiera nowe okno w innym serwisie). Prowadzi na stronę www.podatki.gov.pl/clo/brexit/.

Przjedź do inormacji nt. bezpiecznej transakcji (link otwiera nowe okno w innym serwisie).Prowadzi na stronę www.podatki.gov.pl.